Cambridge Audio 851A

Cambridge Audio 851A

Výrobce:Cambridge Audio

Model: 851A

Dostupnost: Skladem

Cena:

41 900 Kč


Dostupné varianty:


* Barva:

Dotázat se prodejce

Integrovaný zesilovač Cambridge Audio 851A

Cambridge Audio Azur 851A, pokračovatel oceněného modelu Azur 840A se zdokonaleným zapojením zesilovače třídy XD - toto zapojení spojuje kultivovanost a minimální zkreslení zesilovačů třídy A s účinností a výkonem nejlepších zástupců třídy AB. Nyní nabízí ještě nižší zkreslení na nejvyšších frekvencích, aniž by to mělo nepříznivý dopad na účinnost zesilovače. Integrovaný zesilovač 851A třídy XD tak kombinuje dynamiku a silný výkon, s nebývale detailním podáním a extrémně nízkým zkreslením.
Pro napájení zesilovače použili konstruktéři dva toroidní transformátory. Větší, se dvěma odbočkami a dvěma samostatnými usměrňovači, umožňuje výkonovému zesilovači pracovat v režimu dual mono a poskytuje mu velkou výkonovou rezervu 120 W do 8 ohmů (200 W do 4 ohmů) a schopnost rozehrát i náročné reprosoustavy. Menší transformátor napájí obvody předzesilovače. Špičkovou přesnost regulace hlasitosti a souběh kanálů zajišťuje soustava velmi přesných odporů, přepínaná pomocí aktivních prvků, na rozdíl od svého předchůdce, který používal relátka. Tónové korekce basů a výšek je možné stiskem tlačítka přemostit a používat zesilovač v lineárním režimu Direct.
Ochranu zesilovače před nejrůznějšími nástrahami zabezpečuje vylepšená verze patentovaného systému ochrany CAP5. Ten chrání zesilovač a připojené komponenty před poškozením, diagnostikou při zapnutí i během provozu.

Specifikace
Výkon (trvalý): 2x 120W (8 ohm), 2x 200W (4 ohm)
Frekvenční odezva: 10 - 50.000 Hz (+/- 1 dB)
Odstup signál / šum: min 93 dB
Činitel tlumení (damping factor): min 110
Vstupy: 7 x RCA, 2 x XLR
Výstupy zadní: repro A/B, 1 x PREOUT, 1 x RECORD
Výstup přední: sluchátka
Hmotnost: 15,0 kg
Barevné provedení: černá / stříbrná

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: