Reference

Zkušenosti zákazníků a diskusi k našemu hifibazaru najdete v souvisejícím vlákně na stránkách HiFinazory.cz.


Milan K., Přerov

S přístupem tohoto hi-fi bazaru jsem byl maximálně spokojen. Po předchozí domluvě mi bylo požadované zboží představeno přímo ve studiu, takže jsem si mohl zkontrolovat jeho skutečný stav (který byl mj. na použité zboží vynikající, včetně originálních krabic pro přepravu). Při prezentaci ve studiu byla sestava připojena na ostatní high-end komponenty a propojena ručně pletenými kabely, takže bylo možné na vlastní uši slyšet její skutečný potenciál. Protože skutečnost odpovídala prezentovaným informacím na webu, objednávka byla nakonec realizována k oboustranné spokojenosti… :-)


Jan David, Vsetín

Uctivě děkuji panu Rothovi za zprostředkování nákupu repro, po kterých jsem dlouho toužil.
Vážím si rychlého, ochotného a spolehlivého obchodu i vřelé komunikace.
Nad rámec obchodu oceňuji i několik cenných odborných rad.


Honza Tajovský, Havlíčkův Brod
 
S nákupem v bazaru pana Rotha jsem spokojený - pořizoval jsem sloupové repro Mission 782SE a dostalo se mi přesně to, co bylo inzerováno v textu, TOP technická i vizuální stránka. Pan Roth je navíc velice zkušený a baví ho to, co dělá, takže dokáže i nezávisle poradit, což se v dnešní době cení. Možnost poslechu před koupí na hi-end komponentech je také veliké plus. Až zase budu něco shánět, rád se vrátím. Doporučuji všem.

Honza P., Praha

S přístupem tohoto bazaru jsem velmi spokojen... 
Vše bylo velmi rychle vyřízeno k mé plné spokojenosti a zboží dovezeno až ke mě domů.
Před nákupem jsem si vše mohl poslechnout a porovnat přímo u pana Rotha ve studiu.


Robert Sochor, Liberec

Děkuji panu Rothovi za jeho přístup a pomoc při nasměrování cesty, kudy se ubírat. Kupoval jsem sloupky Mission 782se, stav přesně odpovídal popisu v inzerátu. Umožnil mi poslechnout si repro zapojené na více komponent a udělat si představu o zvuku. Vlastním mimo jiné i jeho velmi povedené reprokabely. Příště se určitě budu na pana Rotha s důvěrou obracet. Tímto mu velice děkuji. Kéž by bylo více takovýchto prodejců-poradců. 


Ján K., Ostravsko

Děkuji za nákup u pana Rotha v jeho bazaru. Na zakázku jsem kupoval nový AV Receiver a zánovní BD player.
BD player dorazil v pořádku. Vše funguje v pohodě, mechanika šuplíku je tišší než u 650BD a zdá se že i o něco rychleji načítá disky. Abych to schrnul, jsem rád že jsem tento bazar objevil a využil. Snad někdy dojde i na jeho návštěvu.
S pozdravem JK

Vladimír H., Český Těšín

Vřelé poděkování panu Rothovi za zprostředkování nákupu systému Bang Olufsen. Po domluvě a zaplacení zálohy byl systém za týden doma. Nákup v tomto hifibazaru mohu jedině doporučit.


Roman Š., Brno 

Zdravím z Brna,
bedny jsou opravdu vynikající, hrají famózně! Bowers Wilkins CDM 9NT. Spojení s modifikovaným Sony TA-FB930R nemá, pro moje uši, chybu. Ještě jednou díky za dobrý obchod. 
S pozdravem R. Š.


Honza Tajovský, Havlíčkův Brod

Po více než roce jsem se vrátil do hifi bazaru pana Rotha, abych zde nakoupil sloupové repro Mission 783 pro mého bráchu - sám jsem šťastným majitelem Mission 782SE. Nejsem z Prahy, takže nákup tentokrát proběhl přes kamaráda, aniž bych si 783 předtím osobně poslechnul u pana Rotha. Kamarád mi repro přivezl v pořádku a vše bylo takové, jak pan Roth popisoval v telefonickém rozhovoru - jak vizuálně, tak i poslechově po zapojení do systému. S nákupem jsem opět velice spokojený, s panem Rothem se příjemně komunikuje a rád se zase vrátím.


Vladimír A., Praha

jako spotřební uživatel běžných značek, jsem ze začátku než jsem pochopil hi-tech audio měl hodně otázek, na které jsem vždy dostal dostatečnou odpověď. U každého dílu sestavy jsem byl od pana Rotha vždy obeznámen s realitou produktu a jeho úskalím tak, že jsem vždy vybral ten správný kus bez marketingového oblbování. V tuto chvíli mám již celou sestavu kompletní a mohu říct, že jsem velmi spokojen. Volba tohoto bazaru je určitě správná.  


Petr Trnka, Praha

Maximálně vstřícný přístup, rodinná atmosféra, pohodlné studio, profesionální rady, vysoká spokojenost. Nebyl sebemenší problém a vše, co jsme si domluvili, klaplo na 100 %. Osobně se mohu zaručit za to, že budete u pana Rotha plně spokojeni.


Michal R., Liberec

Zesilovač hraje výborně a vypadá opravdu jako nový! Osobní dovoz do Liberce.
Děkuji


Saloky, Košice

Zosilňovač došiel v poriadku s kompletným vybavením, stav bol vynikajúci, žiadne poškodenie krytu, škrabance a pod.
Ešte väčšie prekvapenie som zažil po zapnutí a pripojení na bedne, hra nádherne a recenzie neklamali, navyše za tretinovú cenu je to vynikajúca kúpa, ešte raz ďakujem p.Roth

M. Strouhal

S nákupem zesilovače u vás jsem byl velice spokojený, skvělý přístup!, příznivá cena, ochota a rychlost.

 

Pěkný večer, Strouhal


Jiří B.

Vřele doporučuji nákup v Roth Audio a to zejména pro bezproblémovou komunikaci, rychlost vyřízení zakázky či zajímavé akční nabídky na prodávané zboží. V neposlední řadě také možnost konzultace/rady v mém případě ohledně porovnání starší a nové modelové řady. Při dalším nákupu bude Roth Audio místo, kde začnu. S pozdravem JB


Martin C.

"Vše proběhlo výborně a rychle. Dostal jsem doporučení na repro sestavu Klipsch, jejichž sloupové reproduktory jsem si na místě poslechl. Sám jsem si se svými zkušenostmi nebyl jistý jak bude sestava hrát na AV receiveru Yamaha, proto jsem ocenil rady, nechal si doporučit kabeláž a vše hraje skvěle.
Cena sestavy byla lepší než v běžných eshopech."


Milan M.

Výborná komunikace s prodávajícím, ochota a vstřícnost, dobrá cena a mnoho užitečných rad zdarma :-)


Robert S., Liberec

Po zhruba 4 letech sem se opět velmi rád obrátil na pana Rotha.Jeho schopnost sladit sestavu tak aby to opravdu hrálo a zároveň finančně nezruinovalo je obdivuhodná.Ochotně mi doporučenou sestavu zapojil a nechal poslechnout (dokonce v sobotu :-)).Tímto mu velice děkuji,že jsem se zase posunul o kousek dál.Pana Rotha tato práce opravdu baví,umí dobře poradit a je velice ochotný a vstřícný.Rád se budu vracet.


Karel K.

Palec nahoru pro Rothaudio. Koupil jsem second hand subwoofer Velodyne SPL 1200 ultra. Proběhla rezervace a vyzkoušení funkčnosti ve studiu . Stav opravdu pěkný dle popisu v nabídce. Po připojení doma byl slyšitelný šum ze subwooferu při zastavení přehrávání, ale jednoduše odstraněno výměnou síťového kabelu (počítačový za jiný počítačový...zatím :-) .Připojení na rozbočku mezi předzesilovač a konec "cinch" .Nastavení pomocí mikrofonu a pro Magnepan MG 2.5R dělící frekvence kolem 90Hz ...perfektní volba. Rothaudio mohu doporučit....férové jednání, možnost vyzkoušení, opravdu pěkný optický stav a 100% funkčnost second hand Velodyne. 


Daniel L., Běstovice
Velmi děkuji panu Rothovi za pomoc s výběrem a nákupem sestavy, se kterou jsem maximálně spokojen.
Za hlavní přednosti tohoto obchodu považuji: vstřícnost, komunikaci a příznivé ceny.
Až budu kupovat další komponenty do sestavy, určitě se zase obrátím na tento obchod, který můžu všem doporučit.


Jan M.

Chtěl bych poděkovat panu Rothovi za vstřícnost a jeho rady,které způsobily to,že mohu doposlouchat CD,které jsem kvůli fonetice nevyhovující mým uším vcelku nikdy neposlouchal. J.M.