Velodyne Wi-Q 10

Velodyne Wi-Q 10

Výrobce:Velodyne

Model: Wi-Q 10

Dostupnost: Skladem

Cena:

24 990 Kč


Dotázat se prodejce

Velodyne Wi-Q 10

Exkluzivní systém Wi-Q omezující zkreslení pracuje s digitální přesností, aby bylo dosaženo maximálního výkonu jak ze struktury zesilovače, tak z měniče wooferu, aniž by došlo k přetěžování. Výsledkem je hlubší rozšíření basů, větší dopad a menší zkreslení.

Wi-Q obsahuje na míru navržený, rozšířený exkurzní měnič konstruovaný s odvětrávanými póly, který zvyšuje manipulaci s energií a zajišťuje dlouhodobou spolehlivost. Dvouvrstvé velké měděné hlasové cívky jsou speciálně sladěny s masivními magnety 5,36 a 7,4 lb, aby poskytovaly dynamické basy, které můžete doslova cítit.

Subwoofer, který lze snadno a rychle integrovat do jakéhokoli zábavního systému bez použití kabelů pomocí přibaleného remote control, transmitter & power supply.

Zažijte dramatický efekt pulzujícího bubnování, nebo extrémně nízkých, udržovaných pedálových tónů v klasickém orgánu s čistými a dynamickými basovými vrcholky. Efektivní digitální zesilovače třídy D řady Wi-Q snadno a přesně reprodukují dramatický dopad těchto obtížných ultra nízkých frekvencí.

Bezdrátové Wi-Q ztělesňuje po tři desetiletí vůdčí schopnosti v oblasti basových technologií. Wi-Q lze snadno a rychle integrovat do jakéhokoli systému bez použití chaotických kabelů, s pomocí bezdrátové technologie Wiconnect pro přenos signálu. Stačí jeden stisk „EQ“ na dálkovém ovladači a exkluzivní integrovaný procesor produkuje optimální basy z jakéhokoli zdroje. Subwoofery Wi-Q umožňují snadné použití díky jednoduchému dálkovému ovládání pro všechny funkce subwooferu. Mezi ně patří Auto EQ, předvolby, noční režim, ovládání hlasitosti, ovládání světla a nastavení fáze. Wi-Q obsahují na míru navržené rozšířené exkurzní ovladače s odvětrávanými pólovými kusy, dvouvrstvé měděné hlasové cívky, omezovač zkreslení, automatický ekvalizér, předvolby.

 

Specifikace produktu

 Výrobce

 Velodyne

 Typ subwooferu

 Aktivní

 Měniče

 10" (254 mm), průměr pístu 8,2", přední pozice

 Typ reproduktoru

 Spodní bass reflex

 Výkon kontinuální (W)

 390W dynamický, 195W RMS (Class D)

 Frekvenční odezva od-do (Hz)

 16-240

 Maximální výkon - SPL (dB)

 ± 3

 Barva

 Černá

 Rozměry: Š x V x H (mm)

 387x440x432

 Hmotnost (kg)

 18,6

 

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: