Monitor Audio Silver C150

Monitor Audio Silver C150

Výrobce:Monitor Audio

Model: Silver C150

Dostupnost: Skladem

Cena:

14 990 Kč


Dostupné varianty:


* Barva reproduktorů:

Dotázat se prodejce

Monitor Audio Silver C150

Centrální (dialogová) reprosoustava Monitor Audio Silver C150 je navržená především do sestavy s menšími regálovými nebo podlahovými reprosoustavami z této řady.

Je optimálně vyladěná co do podání a tonální rovnováhy pro spolupráci s modely Silver 50 a Silver 200, s nimiž je zaručen konzistentní charakter zvuku. Kompaktní Silver C150 je natolik malý, že by se měl snadno vejít na polici AV stolku a nevyžaduje použití zvláštního podstavce.

Kompaktní centrální model Silver C150 je určen do samého centra Vašeho systému domácího kina. Je osazen dvěma unikátními basovými měniči Monitor Audio C-CAM o velikosti 5,25", které pracují v klasickém 3reproduktorovém uspořádání. Konstrukce je navržena jako 2,5pásmová, čímž je dosaženo lepšího rozptylu zvuku a odstranění tzv. „mrtvého centrálního bodu“, který je typický pro soustavy se dvěma středotónovými a jedním výškovým reproduktorem. Díky zcela nové, pozlacené výškové kalotě C-CAM jsou dialogy srozumitelné a čisté. Kalota dává prezentaci vysokou dynamiku, která je při přehrávání zvukových stop filmů nezbytná. Reprosoustava bez problémů ladí se zvukem systémů založených na reprosoustavách z nové řady Silver.

Centrální reprosoustavu Silver C150 je vyladěna tak, aby dokonale souzněla s ostatními reprosoustavami z této řady. Výsledkem je konzistentní zvuk všech předních reproduktorů v sestavě domácího kina. Měniče jsou optimalizovány pro uzavřené ozvučnice – umístění reproduktorů blízko zdi nebo v omezeném prostoru tak nemá na kvalitu zvuku negativní vliv.

 

Technické parametry

Středobasový měnič: 2 x 5,1/4" RST® membrána mid drive

Výškový měnič: 25 mm C-CAM® gold dome kalota

Frekvenční rozsah: 52Hz – 35kHz

Terminály: BI-wiring

Citlivost: 88,0 dB / Maximum SPL: 112dB,

Bassreflex: HiVe®II port System

Jmenovitá impedance: 8 Ohmů

Doporučený výkon zesilovače: 60 - 150 W

Rozměry: 165 x 450 x 200 mm

Hmotnost: 9,1 kg

Barevné provedení: Black Oak, Walnut, Rosenut, Natural Oak, Satin White, High Gloss Black

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: