KEF LS50 Wireless

KEF LS50 Wireless

Výrobce:KEF

Model: LS50 Wireless

Dostupnost: Skladem

K poslechu

Cena:

59 890 Kč


Dostupné varianty:


* Barva lesk:

Dotázat se prodejce

KEF LS50 Wireless

Nově integrovaný TIDAL v oficiální apce! 

Pohodlně se posaďte a relaxujte u Vaší oblíbené hudby.

Bezdrátové studiové monitory nové generace. Vychází z osvědčeného modelu LS50, navržené a kostruované ve Velké Británii. 

Ohromující multi prostorový zvuk. LS50 Wireless přináší jasný, přesný a transparentní zvuk, který vytváří intenzivní, bohaté, a multi-dimenzionální pocity ze zvukového zážitku. Umožňují z nevelkého vzhledu svých skříní prostřednictvím odborného akustického designu a state-of-the-art technologií. Hlavní skříň eliminující vibrace záření, rezonance a zbarvení jsou eliminovány prostřednictvím bezproblémové integrace akustických vlastností oceněného LS50. Patří mezi ně FEA navržené šasi, Uni-Q řadiče, ztužení tlumící vrstvy, přesně zkonstruované zakřivení přepážky a eliptický flexibilní zvukový port.

 

 

V každém bodě plný zvuk - Uni-Q

Získat trojrozměrný zvukový obraz všude tam, kde sedíte a mít ten sladký pocit při poslech kdekoli v místnosti s použitím patentované Uni-Q technologii KEF. Nyní již v jeho 11. generace je umístěn tweeter v akustickém středu bassového kužele, který umožňuje LS50W  vytvořit podrobnější, přesný a krásně integrovaný trojrozměrný obraz zvuku.

Crossover Timing Correction

Vysoké a nízké frekvence by měly zasáhnout vaše uši ve správném čase. Toto dokonalé zarovnání času bylo dříve v ideální případě dříve jen v teorii o dokonalém zvuku. S pokročilým vývojem a technologií LS50 Wireless opravuje DSP crossover o jedinečný zvuk disperzní schopnosti Uni-Q, v čase dokáže upravit zcela přesně zvuk pro různé typy místností. Tato technologie zatím není v žádném jiném aktivním reproduktoru.

Audifilní konfigurace 

Audiofilní zvuk znamená Audiofilní Technologie. LS50 Wireless přináší řadu sofistikovaných komponentů postavených na zkušenostech z higend audio techniky. Samotné LS50 Wireless zahrnuje koncové cesty 192 kHz / 24-bit s vysokým rozlišením digitálního signálu, vyhrazený DAC pro každý kanál, streaming předzesilovač a 2x zesílení 230 wattů v bi-amp konfiguraci dual mono.

Kef LS50W DAC

Přizpůsobit LS50 Wireless je jednoduché, pomocí volitelného EQ naladíte zvuky a upravíte různých scénáře včetně pozice reproduktorů. Montáží vytvoříte více možností pro správnou polohu a umístění. Však bez ohledu na umístění, Uni-Q technologie rozptýlí zvuk rovnoměrně pro celkový požitek z poslechu.

Bohaté možnosti připojení

Připojit lze širokou škálu zařízení, možnosti připojení začínají na wifi signálu 2,4 / 5 GHz Dual-band Wi-Fi, Bluetooth 4.0 s aptX kodekem, Asynchronní typ USB B, TOSLINK optické a RCA analogové. Připojení až 12 zařízení celkem, z toho maximálně osmi zařízení Bluetooth a přitom přepínáte pohodlně mezi audio vstupy.

Pro ovládání je zdarma ke stažení aplikace pro iOS a Android mobilní zařízení která umožní veškerá nastavení, stejně tak přepínání mezi vstupy či místnosti.

 

The LS50 wireless uses the KEF signature Uni-Q driver array to produce sound, cleanly reaching down to 40Hz. The cabinet's constrained layer damping bracing, precision-made curved baffle, and elliptical flexible sound port are all retained from the original LS50 design. These Features prevent cabinet vibrations and reduce any external audio coloration. Combined with a time-correcting DSP crossover, the incredible award-winning sound of Uni-Q is taken to the next level. The LS50 wireless allows users to stream music wirelessly via Wi-Fi or Bluetooth, or wired via an asynchronous USB connection, a digital (Toslink) input, or an RCA analog input. Furthermore, users can control and stream over Wi-Fi directly to the speakers via a dedicated app available on both iOS and Android. The app also includes three user levels of customizable EQ settings for personal music preference.

  • Connect wirelessly via dual-band Wi-Fi connectivity or Bluetooth 4.0, as well as wired via an asynchronous USB Connection, digital (to slink) input, or an RCA analog input. Apple TV easy solution
  • The LS50 wireless uses a 5.25" Uni-Q driver capable of reaching down to 40Hz, combined with a built-in 192Khz/24bit DAC and 230W amplifier
  • Wirelessly control the LS50 wireless with the accompanying iOS or Android app.
  • If you're after additional bass, the LS50 wireless can output to a connected subwoofer. Output to the connected subwoofer is controlled by the LS50 wireless app.
  • Choose from titanium grey/red, gloss Black/blue, or gloss white/copper for your LS50 wireless.

 

Informace a testy: https://www.whathifi.com/kef/ls50-wireless/review http://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/reprosoustavy-regalove/1279-kef-ls50-wireless

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: