Klipsch Heritage HP-3

Klipsch Heritage HP-3

Výrobce:Klipsch

Model: Heritage HP-3

Dostupnost: Skladem

Cena:

34 990 Kč


Dostupné varianty:


* Barva sluchátek:

Dotázat se prodejce

Klipsch Heritage HP-3

Luxusní sluchátka polootevřené konstrukce s 52 mm biodynamickými měniči; jsou vyrobena z kombinace lité oceli, kůže, dřeva a broušeného hliníku.

 

Popis produktu

Každá ze součástek sluchátek HP-3 byla vytvořena z těch nejlepších materiálů: lité oceli, frézovaného dřeva, prémiové kůže a broušeného hliníku. Mušle z masivního dřeva s trojitým odvzdušněním dodávají sluchátkům příjemný přírodní charakter. Náušníky z ovčí kůže jsou dostatečně vysoké a díky kvalitnímu materiálu dlouho vydrží. Hlavový most z pravé, ručně šité kravské kůže dodává sluchátkům punc kvality, pevnost a také lépe odolá zubu času. Ručně smontovaná HP-3 s viditelnými šrouby a maticemi jsou vyrobena tak, aby přetrvala.

Heritage HP-3 byly vyrobeny s jasným záměrem dosáhnout vysoké výkonnosti, nízkého zkreslení a úplného zvuku reproduktorů Klipsch. Sluchátka záměrně cloumají s vašimi emocemi, vytáhnou každý detail ze studiových nahrávek a rozjasní středy a víšky bez obětování basů. Heritage HP-3 mají vestavěný 52mm biodynamický měnič a rozšiřují zvukovou scénu tak, aby napodobovali charakteristiku reproduktorů namísto konvenčních sluchátek.

Správné akustické odvětrání zajišťuje efektní a jemný přednes Heritage HP-3. Díky proudění zvuku ze zadní strany sluchátek do okolního prostředí stejně jako čelem ozvučnice, mohou měniče dýchat a umožní okolním zvukům, aby se rozpustili v rytmu vaší muziky a dali vzniknout přirozenému přednesu. Přesné proudění zvuku mezi přední částí měniče a přímo za náušníky přes spirálový zvukovod snižuje tlak ve vašich uších a vytváří konzistentní přednes pro každý tvar hlavy, nebo uší.

Heritage HP-3 díky páru 52mm měničům s magnetickou indukcí více než 1 Tesla snižují zkreslení a poskytují vynikající dynamický rozsah. Použitím patentované směsi biocelulózy a anorganických vláken dosahují měniče neuvěřitelné úrovně rovnováhy a ovládnutí celého frekvenčního spektra. Měnič navíc zůstává pevný a tuhý díky okraji z polyuretanové pryže, pohybuje se rovně jako píst místo toho aby se houpal a nakláněl jako typický sluchátkový měnič. Tato konstrukce snižuje tónové zbarvení a zlepšuje zvukovou čistotu.

Heritage HP-3 jsou velmi odlišné od ostatních audiofilních sluchátek svou vysokou účinností, jeden ze základních principů Paula W. Klipsche při vytváření reproduktorů. Při vývoji sluchátek je zásadní, aby mohli být rozehrány prakticky jakýmkoliv zdrojem, který přehrává jakýkoliv obsah. Díky nízké ploché impedance mohou být HP-3 spárovány stejně dobře z hignendovým zesilovačem, tak se standardním chytrým telefonem.

V balení sluchátek Heritage HP-3 najdete pevný ocelový stojan, krátký (1,37m) a dlouhý (2,5m) odnímatelný kabel s nylonovým opletem a adaptérem na 6,3mm jack konektor. Nádherný design předurčuje sluchátka Heritage HP-3 k poslechu a ukazování a ne aby ležely v tašce uvnitř zásuvky.

 

Parametry

 • - Typ: polouzavřené, přes uši

 • - Měnič: Biodynamický, širokopásmový KG-520

 • - Velikost měniče: 52 mm

 • - Frekvenční rozsah: 5Hz – 45kHz

 • - Citlivost (1mW): 98dB

 • - Výkon: 1800 mW

 • - Impedance (1kHz): 25 Ω

 • - Konektor: 3,5 mm

 • - Velikost: 200 x 260 x 50 mm(VxŠxH)

 • - Váha: 440 g

 • - Barevné provedení: Ebony (Eben), Walnut (Ořech), Oak (Dub)

 • - Součástí balení: sluchátka HP-3; 1,37 m kabel; 2,5 m kabel; 6,3 mm jack adaptér; Stojánek na sluchátka

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: