Nordost QRT Qbase QB4 mkII

Nordost QRT Qbase QB4 mkII

Výrobce:Nordost

Model: QB4 mkII

Dostupnost: Skladem

K poslechu

Cena:

21 980 Kč


Dotázat se prodejce

Nordost QRT Quantum QB4 mkII rozvodnice

Quantum Resonant Technology (dále QRT) je výzkumná a vývojová firma sídlící v Santa Monica, ve státě California, USA,   zabývající se dlouhodobě vývojem prostředků pro kritické aplikace zpracování a přenosu signálů jako např. elektronické prostředky zobrazovací techniky a lékařské přístroje. Distribuci všech produktů této firmy zastřešuje NORDOST.


Používá k tomu mimo jiné také vlastní unikátní průlomovou technologii umožňující významnou redukci ovlivňování elektronických přístrojů všudypřítomným elektromagnetickým polem.
Vzhledem k rychle narůstajícímu zamoření elektronickým smogem (všudypřítomné energetické sítě, terrestrické i satelitní vysílání, translační body mobilních telefonních sítí, bezdrátová řešení inteligentních domů a bytů, narůstající počet elektrických spotřebičů v domácnostech a bytových domech, stmívače světla, wifi, bluetooth, policejní i „pirátské“ radarové prostředky, …) už se elektrické a elektromagnetické rušení možná trochu nečekaně zařadilo také mezi zásadní faktory limitující kvalitu reprodukce hudby a zvuku vůbec, a to jak v domácích podmínkách, tak zejména v některých   profesionálních aplikacích, jako jsou například nahrávací studia, zejména   studia produkující nahrávky s vysokým rozlišením.
Firma QRT v součinnosti s firmou Nordost vyvinula a na trh jejím prostřednictvím uvedla originální prostředky, které ovlivňováním elektrických a magnetických polí dovolují zřetelně zvýšit kvalitu reprodukce obrazu a zvuku.
První výsledky této spolupráce se promítly už do známé ale dnes už nevyráběné rozvodné jednotky Nordost THOR, která už používala 1.generaci modulu pracujícího tímto způsobem, současná generace těchto produktů už nese značku QRT a Nordost je jejím globálním distributorem. 
Nové produkty mají podobu rozvodných lišt QB4 a QB8 (podle počtu výstupních zásuvek) nebo průchozích jednotek Qx2 a Qx4 (podle počtu základních funkčních modulů v nich instalovaných), označovaných jako stabilizátory elektromagnetického pole. Použité moduly jsou už moduly 2.generace.
Principy jejichž využitím tyto produkty působí a technické detaily těchto produktů výrobce prozatím nezveřejnil, připravuje se ale publikace výsledků objektivních testů. Předběžně se uvádí měřitelné snížení akustického šumu o 15% nebo zlepšení sytosti barev u tv displejů o 16%. Na základě vlastní zkušenosti však můžeme potvrdit, že účinek dosahovaný správnou aplikací těchto produktů je velmi zřetelný.
Jednotka je vybavena vstupem a výstupem a zařazuje se do hlavního napájecího přívodu k (např.)hifi sestavě a případně i do přívodů vybraných jednotlivých komponentů. 
Program QRT byl také v  roce 2011 nově doplněn QRT Qv2 AC Line Harmonizer,později QRT Qk1,   velmi užitečné produkty radikálně zlepšující kvalitu síťového napětí a potažmo kvalitu reprodukce zvuku a obrazu připojených přístrojů. 
Efekt je naprosto evidentní a navíc kumulativní, při použití více kusů tohoto cenově celkem přístupného doplňku tedy účinek úměrně narůstá. Qv2, Qk1,  se ideálně doplňuje se stabilizátory elektromagnetického pole Qx2 resp Qx4 a lištami QB4 resp QB8

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: