Nordost QSOURCE lineární napájecí zdroj

Nordost QSOURCE lineární napájecí zdroj

Výrobce:Nordost

Model: QSOURCE linear power supply

Dostupnost: Skladem

K poslechu

Cena:

59 990 Kč


Dotázat se prodejce

Nordost QSOURCE lineární napájecí zdroj

QSOURCE je lineární napájecí zdroj bez ventilátoru navržený speciálně pro Hi-fi audio aplikace. Poskytováním stabilního a čistého průtoku stejnosměrného proudu při vybraných napětích, při zachování extrémně nízké úrovně šumu, QSOURCE zvyšuje zvukové zobrazení systému zlepšením zvukové artikulace, zvýšení dynamiky a rozšíření prostoru.

QSOURCE používá špičkový transformátor s jedinečným designem obvodu pro převod střídavého proudu na stejnosměrný proud, zatímco interní QRT modul odstraňuje elektrické anomálie a šumové artefakty z linky a vyhlazuje výstup stejnosměrného proudu, takže zvukové komponenty běží na nejvyšší možný výkon.

Kromě čtyř, 5V výstupů určených pro QPOINTy, QSOURCE poskytuje dva vývody, které mohou napájet 9V, 12V nebo 19V a 12V, 19V nebo 24V, které lze zvolit tak, aby odpovídaly požadavkům vaší elektroniky. Pro dokončení převodového řetězce společnost Nordost navrhla účelové kabely QSOURCE DC, které vyhovují QPOINT a jakýmkoli dalším komponentům DC-run ve vašem systému. 

.

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: