Nordost QPOINT Resonance Synchronizer

Nordost QPOINT Resonance Synchronizer

Výrobce:Nordost

Model: QPOINT rezonanční synchronizátor

Dostupnost: Skladem

K poslechu

Cena:

17 990 Kč


Dotázat se prodejce

Nordost QPOINT Resonance

Synchronizátor QPOINT rezonance emituje jemné pole, které pracuje se všemi elektromechanickými rezonancemi v jeho bezprostřední blízkosti, takže rezonují ve vzájemné shodě. 

Synchronizací těchto rezonancí QPOINT eliminuje interní elektrický šum, zvyšuje koherenci a načasování, které obvykle chybí i v těch nejmodernějších zvukových systémech.

Aby bylo možné přizpůsobit jeho účinky všem různým elektronickým výrobkům v tomto odvětví, včetně, ale bez omezení, tranzistorových nebo elektronkových zesilovačů, komponentů digitálního nebo analogového zdroje, tradičních fází linky nebo moderních digitálních procesorů, a dokonce i přizpůsobení výsledků osobním preferencím uživatele, byl QPOINT navržen ve dvou režimech.

Každý z režimů I a II vytváří jedinečné rezonance, které zdůrazňují různé hudební vlastnosti, protože snižují hladinu hluku. Uživatelé mohou okamžitě přepnout z režimu I do režimu II a vyhodnotit, které zvukové vlastnosti vyhovují potřebám každého jedinečného elektronického zařízení v jejich hi-fi systému.

QPOINT je svou povahou modulární. Její účinky jsou kumulativní a nejlépe se používají spolu s jinými produkty Nordost QRT. Nordostův QPOINT rezonanční synchronizátor zajišťuje, že vaše elektronika pracuje společně, aby se zvýšila soudržnost, artikulace a hudební struktura vašeho systému.

Recenze: http://highfidelity.pl/@main-941&lang=en

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: