Classé Sigma SSP + Sigma AMP5

Classé Sigma SSP + Sigma AMP5

Výrobce:Classé

Model: Sigma SSP + Sigma AMP5

Dostupnost: Skladem

Cena:

149 000 Kč


Dotázat se prodejce

Classé Sigma SSP + Sigma AMP5

popis: koupeno rok 2016 v ČR, 1 majitel, stav nového přístroje, včetně originálního balení, v záruce. Cena nového setu 300tis Kč. Možnost prodeje i samostatných komponentů

Sigma SSP je kombinací 7.1 kanálového AV předzesilovače/procesoru a špičkového stereofonního zesilovače. Stereofonní část totiž byla odvozena přímo od modelu Classé CP-800 řady Delta. 
Mimo širokého výčtu vstupních terminálů, zahrnujících i asynchronní USB, podtrhuje všestrannost přístroje také ethernetové připojení, umožňující streamování AirPlay, přehrávání z počítače (funkce DLNA Renderer) a ovládání aplikací. 
Ideální kalibraci vůči akustice místnosti umožňuje devítipásmový parametrický ekvalizér. Digitální část samozřejmě podporuje i nové HD audio formáty s vysokým rozlišením, včetně Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio. 
Ovládání je řešeno elegantním dotykovým displejem. Díky sběrnici CAN-BUS je možná synchronizace s ostatními přístroji Classé v systému a nechybí ani port RS232 pro ovládání pomocí řídících systémů.

Sigma AMP5 je pětikanálový koncový zesilovač třídy D s výkonem 5x 200W (8 Ohm), jehož hlavními výhodami mimo precizního zvuku jsou také vysoká efektivita, nízké generování tepla a kompaktní rozměry. 
Nová topologie Class D zesilovače umožňuje větší dynamický rozsah, vyrovnanější a širší kmitočtový průběh a také lepší reprodukci jemných detailů. 
Speciální spínaný napájecí zdroj s technologií Power Factor Correction dokáže přístroji poskytnout až 1 000W čistého a stabilního proudu. 
Zesilovač umožňuje nesymetrické (RCA) propojení pro všechnu kanály a symetrické (XLR) pro dva kanály. Na zadním panelu jsou také terminály 12V spínání a pro ovládání řídícími systémy či aktualizaci firmware také RS232 i USB. Samozřejmostí je i možnost propojení po sběrnici CAN-BUS pro synchronizaci v systému Classé.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: