Atlas Equator Integra RCA

Atlas Equator Integra RCA

Výrobce:Atlas Cables

Model: Equator RCA

Dostupnost: na objednávku

K poslechu

Cena:

2 390 Kč


Dostupné varianty:


* Délka:

Dotázat se prodejce

Kabel RCA řady Performance s vodičem z mědi 6N v asymetrickém zapojení a konektory Atlas Integra s beztlakovým sevřením kabelu. Plášť z perleťového PVC. Konstrukce Kabel: koaxiální Materiál vodiče: měď OFC 6N Dielektrikum: pěnový polyethylen PE Konektor: nepájený RCA s teflonovou vložkou Stínění: měděný oplet OFC

Skotský Atlas rozumí tomu, co je nekompromisní výkon. Je všudypřítomný asymetrický Atlas Equator nejlepší kabel na trhu? Ve své cenové kategorii určitě ano! 

Atlas Equator MK11 byl oceněn magazínem What HiFi? jako nejlepší stereo propojovací kabel v letech 2007 a 2008. Stejným oceněním byla vyznamenána v letech 2002 a 2003 již jeho první verze Mk1. 

Na základě dlouhodobého výzkumu a vývoje je kabel Equator osazen novým typem konektoru cinch Integra. Byli jsme ohromeni, když jsme poprvé slyšeli zlepšení v kvalitě zvuku, které bylo dosaženo novými nemagnetickými konektory Atlas. 

Konektor těží z nepájených, za studena svařených spojů mezi koaxiálním vodičem z 99,9999% čisté mědi a obou kontaktů konektoru pro odchozí i zpětné vedení signálu. Spoje neobsahují pájku a tím byla odstraněna další překážka volného toku signálu. 

Konektor Integra obsahuje vnitřní párový držák. V něm je kabel uchycen bez nežádoucího nadměrného tlaku, který je příčinou změny jeho jmenovité impedance 75 ohmů a tím i případných ztrát. V případě digitálního rozhraní může impedance klesnout až na 40 ohmů, což je důvod vzniku odrazů a jitteru. Konektor Integra tedy propustí více informací. 

Konektor Integra s párovým držákem také zcela odstíní vysokofrekvenční rušení. Stínění je tedy celistvé po celé délce kabelu od konektoru přes samotný vodič a tím pádem zabraňuje ztrátám a průniku rušení. 

Konektor Integra obsahuje čtyři asymetrické pružné lamely, které se po zasunutí roztáhnou a tím při každém zasunutí vyčistí styčné plochy. Udržovat konektory a zásuvky čisté je tedy velmi snadné, stačí jen konektor vysunout a znovu zasunout zpět! 

Konektor Integra má vnější plášť z nemagnetického plastu ABS, který může zabránit nasycení ve zpětném vodiči, jak tomu bývá u konektorů s kovovým pláštěm, který je součástí signálové cesty. Opláštění konektoru Integra tedy umožňuje bezbariérové zpětné vedení signálu s menším rušením. 

Koaxiální kabel Equator používá dvojitý stínící oplet, který efektivně brání průniku téměř 100% vysokofrekvenčního rušení. 

Navíc má kabel Equator Integra unikátní sériové číslo a rozšířenou pětiletou záruku po registraci poštou, nebo vyplnění on-line formuláře na internetu. Kupující si mohou být jisti, že zakoupili originální kabel Atlas, navržený, vyvinutý a vyrobený ve Skotsku z nejlepších dostupných materiálů. 

Stále vítězící vylepšený kabel Equator s konektory Integra je samozřejmou vstupní úrovní audio propojení pro náročné milovníky hudby. Stejně jako všechny propojovací kabely Atlas, i tento poskytuje obrovský zvukový prostor s jemnými detaily. Vyhýbá se přílišné jasnosti a dráždivému zvuku, jako tomu často u kabelů v podobné ceně bývá. Společnou vlastností všech kabelů Atlas, bez ohledu na cenu, je jejich celistvý a pohodový zvuk bez umělého zabarvení výšek a hloubek. 

S kabely Atlas Equator dostanete ze zvuku více. Doufáme, že rozpoznáte ohromné zlepšení stejně jako my. Navštivte autorizovaného prodejce kabelů Atlas ještě dnes a vyzkoušejte celistvý zvuk s doširoka odhaleným spektrem kmitočtů. Jiné kabely mohou zvuk v pásmu vysokých kmitočtů zkreslit, což na posluchače nejprve zapůsobí. Takový zvuk ale brzo unaví, zatímco zvuk kabelů Atlas vás nikdy nebude dráždit ani unavovat. To přinese posluchači mnoho hodin uvolněného potěšení. Není toto přesně to, co od HiFi očekáváme? 

Dostupné délky: 0.5m  0.75m  1.0m  1.5m  2.0m  3.0m

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: