Hegel H90

Výrobce:Hegel

Model: H90

Dostupnost: Skladem

K poslechu

Cena:

43 990 Kč


Dotázat se prodejce

Hegel H90

Zesilovač H90 přináší nejdynamičtějších 2x 60 W výkonu, jaký jste kdy slyšeli, a přitom nabízí řadu funkcí, které překračují průměr této třídy.

Zařízení H90 zahrnuje streaming, službu Apple AirPlay® a řadu dalších možností pro digitální a analogové připojení. Navíc (kromě streamingu) mají možnost přeskočit ovládání hlasitosti pro snadnou integraci přístroje H90 do systémů domácího kina.

Rovněž není problém s připojením zařízení Sonos, které budete moci ovládat bez dotyku přístroje H90. K dispozici je také high-end sluchátkový zesilovač a velmi čitelný bílý OLED displej.

Nové a vylepšené uspořádání SoundEngine2 vytváří ještě méně zkreslení od svého slavného předchůdce. S jeho pomocí si můžete být jisti přítomností všech nejmenších hudebních detailů.

Tento typ konstrukce vás vtáhne do děje a dává vám pocit, že jste na skutečném vystoupení, ale udržuje přirozenost a originální znění.

SoundEngine2 také poskytuje dramatický nárůst kontroly nad reprodukcí basů a deklarovaná síla 60 W se ukáže jako naprosto vyhovující.

Je to způsobeno útlumovým faktorem generovaným tímto nejnovějším zesilovačem, který je téměř 20ti násobkem průměru této audio třídy. Díky těmto parametrům je zesilovač schopen udržet vysokou dynamiku i v případě velkých a náročných reproduktorů.

Hegel H90 byl navržen tak, aby byl ideálním řešením pro centrum domácí zábavy. Jednoduše připojte TV, počítač nebo jiná zařízení a můžete si užívat zvuku Made In Hegel.

Výstupní výkon: min. 60W + 60W na 8 ohmech

Vstupy: 2 nesymetrické (RCA), USB, 3 x digitální optický, 1 x digitální koaxiální, 1 x Network

Výstupy: 1 x variabilní RCA, 1 x repro - pár pozlacených izolovaných terminálů pro každý kanál

Frekvenční rozsah: 5 Hz - 100.000 Hz

Odstup signál šum: více než 100dB

Přeslechy: méně než -100dB

Zkreslení: méně než 0.01 % / 25W / 8 ohm

Intermodulační zkreslení: méně než 0.01 % (19kHz + 20kHz)

Činitel tlumení: více než 2000

Rozměry/hmotnost: 8cm x 43cm x 31cm (VxŠxH), hmotnost 11kg

Představení: https://www.hegel.com/products/integrated/h90#prettyPhoto

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: