Onkyo TX-RZ720

Onkyo TX-RZ720

Výrobce:Onkyo

Model: TX-RZ720

Dostupnost: Skladem

Cena:

24 490 Kč


Dostupné varianty:


* Barva:

Dotázat se prodejce

TX-RZ720 z prémiové přístrojové řady s certifikací kinokvality THX s fázově čistými zesilovači, napájenými ze zdroje s obrovskými filtračními kondenzátory a mohutným napájecím transformátorem je vybaven novou kalibrační technologií AccuReflex pro přesné fázové sladění všech kanálů. Přechodové odezvy a frekvenční rozsah 5 Hz má jasné zostření hlasu a efektů. Díky tomu poskytne dokonalý zvukový zážitek z objektově zaznamenaných soundtracků. Kromě vstupů pro analogové zdroje signálu včetně gramofonu, TX-RZ720 zároveň podporuje moderní funkce jako Spotify, Google Cast™ nebo AirPlay. Vestavěná technologie FireConnect™ bezdrátově přenáší zvuk z navoleného vstupu do bezdrátových reproduktorů v jiné místnosti. K dispozici je i HDMI výstup pro sledování videa na druhém TV přístroji a reiver tak může sloužit jako řídící centrála domácí zábavy.

Reproduktorové zapojení BI-AMP stanovuje nové standarty v dané cenové kategorií cenově dostupných AV receiverů. Samozřejmostí je bohatá výbava s řadou pokročilých technologií a podpora síťových funkcí, která zahrnuje možnost ovládat AV receiver přes váš smartphone. 

K dispozici je také podpora streamování různých hudebních služeb AirPlay, Wi-Fi, straming Bluetooth včetně Spotify, TIDAL, Google Cast, Deezer, Tunein nebo Pandora.

Samozřejmostí je poslech stovek nejrůznějších internetových rádií. AV receiver nabízí podporu 4K rozlišení při 60Hz snímkování UltraHD s ochranou HDCP 2.2 a HDR pro obě zóny, díky tomu můžete sledovat obsah ve vysokém rozlišení na dvou TV. Zvukový převodník AKM-AK4458 Vám nabídne poslech hudby v té nejvyšší kvalitě 384 kHz/32-bit Hi-Grade a vyhlazovací obvod VLSC. 

 

Počet kanálů 7.2
Impedance (Ohm) 6 - 16
Výkon na kanál - od (W) 175
Připojení USB, Bluetooth, Wifi, AirPlay, Lan,
Připojení Google Cast, FireConnect
Podporované formáty zvuku Dolby Atmos, THX, DTS:X, Hi Res audio
Vstupy Analogové audio, HDMI, koax, optika
Služby Spotify, Tidal, TuneIn, Dezeer
Vstupy USB pro MP3, WMA, AAC
Výstupy 2 x Subwoofer, 1 x HDMI, IR, RS 232
Ostatní FM/AM, RDS tuner, 40 stanic v paměti

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: