Marantz SR7013

Marantz SR7013

Výrobce:Marantz

Model: SR7013

Dostupnost: Skladem

Cena:

47 990 Kč


Dostupné varianty:


* Barva:

Dotázat se prodejce

Marantz SR7013

Vlajkový AV přijímač SR7013 byl navržen jako vrcholné univerzální řešení zpracování a zesílení pro nadšence filmů i hudby. Vynikající kvalita zvuku Marantz bude výdy k dispozici - ať už se jedná o filmový zvuk, vaše oblíbené televizní pořady, zvuk s vysokým rozlišením (až po DSD 5,6) nebo streamovanou hudbou. To vše díky jedinečnému ladění zvuku, zcela novým komponentům v sekcích transformátoru a zpracování signálu, audiofilní digitálně-analogové konverzi a sekci předzesilovače Current Feedback využívající technologie Marantz HDAM. Je tu i kvalitní phono stage pro ty, kteří dávají přednost hudbě na vinylu.
Díky devíti kanálům 200W zesílení a dvěma výstupům subwooferu je umožněno co nejvíce využít zvukové stopy Dolby Atmos, DTS:X/DTS Virtual:X a Auro 3D. 11,2kanálová sekce předzesilovače pak umožňuje rozšíření vašeho systému pro ještě více pohlcující zvuk. Model SR7013 je také jedním z prvních produktů domácího kina s funkcí IMAX Enhanced: technologií, která kombinuje digitálně remasterovaný obsah 4K HDR s technologií zvuku DTS, která nabízí v systému domácího kina novou jediněčnou úroveň obrazu i zvuku. Funkce IMAX Enhanced bude dostupná díky bezplatné aktualizaci firmwaru.
Připraveno je hned osm vstupů, včetně jednoho na předním panelu, a tři výstupy HDMI, což umožňuje modelu SR7013 zvládnout nejnovější i budoucí 4K video formáty - 4K/60 Hz full-rate pass-through, barevné rozlišení 4:4:4, HDR, BT.2020 a dále také kompatibilitu s Dolby Vision a Hybrid Log Gamma. Může také upscalovat starší video formáty na 1080p a 4K Ultra HD (60 Hz), převádět analogové video vstupy na HDMI a podporuje i eARC pro jednodušší připojení domácího kina s vysokým rozlišením.
Ne méně než osm HDMI vstupů - včetně jednoho na předním panelu - a tři výstupy umožňují, aby SR7013 zvládl nejnovější (a budoucí) 4K video formáty - 4K / 60 Hz plné přenosové rychlosti, 4: 4:, HDR a BT.2020, kompatibilitu Dolby Vision a Hybrid Log Gamma.Může také upscale starší video formáty na 1080p a 4k Ultra HD (60Hz), převádět analogové video vstupy na HDMI a podporuje eARC pro jednodušší připojení zvuku domácího kina s vysokým rozlišením.
9.2kanálový AV přijímač
11.2kanálové zpracování
9x 200 W na kanál zesílení Marantz
Technologie Marantz Current Feedback a moduly HDAM, jednotlivé převodníky DAC pro každý kanál
Osm HDMI vstupů a tři výstupy s plnou podporou obrazu 4K Ultra HD (60 Hz) a upscalingem až do 4K (50/60 Hz)
11.2kanálová sekce předzesilovače s výstupem pro každý kanál
Realistický 3D zvuk díky Auro 3D, Dolby Atmos a DTS:X/Virtual:X
Kompatibilita s IMAX Enhanced přes bezplatnou aktualizaci firmwaru
Audyssey MultEQ XT32, Dynamic Volume a Dynamic EQ; kompatibilní s volitelnou aplikací Audyssey
Streamování hudby v rozlišení až DSD 5,6 MHz, služby Deezer, internetové rádio, Spotify Connect, Amazon Music a Tidal
Vstup USB na předním panelu
Vestavěná multiroom technologie HEOS, hlasové ovládání Alexa (podle dostupnosti) nejdůležitějších funkcí přijímače prostřednictvím HEOS Home Entertainment skill
Ovládací aplikace Marantz Remote
Bezdrátový streaming hudby přes Bluetooth a Apple AirPlay2
Sekce Phono MM pro připojení gramofonu
2,4/5 GHz Wi-Fi pro lepší výkon v prostředí přeplněném bezdrátovými přenosy
Snadné nastavení a ovládání, energeticky úsporný inteligentní režim ECO
Pětiletá záruka při registraci do 31. března 2019 na adrese www.marantz.eu/5years

 

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: