Denon AVR-X2400H

Denon AVR-X2400H

Výrobce:Denon

Model: AVR-X2400H

Dostupnost: Skladem

Cena:

17 990 Kč


Dotázat se prodejce

Denon AVR-X2400H

7.2 kanálový AV přijímač s plným 4K Ultra HD s výkonem 150W na kanál, vestavěnou bezdrátovou technologií HEOS, Bluetooth®, Dolby Atmos, DTS:X, kompatibilita s Dolby Vision, HDR, HDMI 8 vstupů / 2 výstupy

Plně nabitý nejnovějšími audio a video technologiemi. Takový je nejnovější AV přijímač AVR-X2400H, se schopností vytvořit naprosto pohltivý prostorový zvuk, dostatečným zesílením a možností přehrávání hudebního obsahu z různých zdrojů v tu samou dobu. Díky implementované bezdrátové technologii HEOS Vám umožní pohodlně streamovat a ovládat veškerou vaši hudbu kdekoliv u vás doma, ať už lokálně uloženou nebo z online zdrojů pomocí bezplatné a jednoduché aplikace HEOS App. Zažijte omračující efekt prostorového zvuku v domácím kině díky vestavěným dekodérům 3D prostorového zvuku Dolby Atmos a DTS:X a podpoře všech nejnovějších video technologií včetně Dolby Vision, HDR (High Dynamic Range) 4K škálování. Díky druhému HDMI výstupu si můžete naplno užít také jakýkoliv jiný AV zdroj v další místnosti.

Vestavěné Bluetooth, Wi-Fi & AirPlay

V základní výbavě má Bluetooth a dvou pásmové Wi-Fi bezdrátové připojení. AVR-X2400H je vybaven pokročilým systémem dvojitého RF vysílače pro stabilní a bezchybné streamování i v hustě osídlených oblastech. Připojit k internetu a užívat si hudební možnosti HEOS technologie nebo tisíce internetových rádií po celém světe lze tento AV přijímač pomocí vaši donací WiFi sítě, nebo přes LAN konektor RJ-45 Ethernet.

Bezdrátově si užijete přehrávání vašich oblíbených skladeb přímo z iOS zařízení jako jsou iPod touch, iPhone nebo iPad, díky podpoře funkce AirPlay.

 

 

 

 

Pokročilý čtyř-jádrový 32-bit DSP procesor

 

AVR-X2400H si umí poradit s více-vláknovým zpracováním úkolů díky tomu, že je osazen výkonným 4-jádrovým 32-bit DSP procesorem. Poradí si tak bez problémů s dekódováním Dolby Atmos nebo DTS:X, zvukovou korekcí místnosti Audyssey, basovým manažmentem a DSP prostorovou simulací. DSP chip má neuvěřitelnou výpočetní rychlost a sílu - 4 300-MHz.

 Aplikace Denon 2016 AVR Remote

Díky aplikaci "Denon 2016 AVR Remote", která je zdarma dostupná pro iOS (Aplle appstore), Android (Google Play) a Kindle Fire (Amazon appstore), můžete ovládat chod AV přijímače nebo přímo vstupovat do menu nastavení z chytrých telefonů nebo tabletů. Mimo jiné Vám aplikace poskytne také rychlý přehled o aktuálním stavu AV přijímače, nastavení voleb, ovládání Denon Blu-ray přehrávače a také online návod k obsluze přijímače. Přímo z této aplikaci máte možnost kdykoliv přepnout se do aplikace HEOS App a mít tak možnost plně ovládat váš hudební obsah, streamovací služby nebo bezdrátové vícezónové přehrávání.

Zvuková korekce místností Audyssey

Každá poslechová místnost má své charakteristiky a akustické problémy. Proto jsme AVR-X2400H vybavili pokročilým automatickým korekčním systémem místností Audyssey MultEQ XT. Prostřednictvím dodávaného mikrofonu a stojanu měří Audyssey MultEQ všechny reproduktory ve vašem domácím kině v procesu nastavení, včetně subwooferu. Na základě těchto měření pak korekční systém DSP vygeneruje více vysoce přesných zvukových filtrů, které pak spolu vytvoří nejhladší a nejpřirozenější tónové vyvážení, bez ohledu na různé značky nebo modely reproduktorů. Audyssey Dynamic Volume vyhlazuje rušivé skoky v hlasitosti (jako jsou například TV reklamy), čímž Vám umožňuje poslouchat i na nižší hlasitosti a přitom zachovat čistotu dialogů, hudby a zvukových efektů. Audyssey Dynamic EQ poskytuje přesné tónové vyladění pro čistý poslech v plném rozsahu na jakékoliv úrovni hlasitosti.


 

 

 

Aplikace Audyssey MultEQ Editor
 

Díky této obsáhlé aplikaci budete schopni vytěžit veškerou sílu z funkce Audyssey MultEQ a získat tak úplnou kontrolu nad tím, jak vaše domácí kino zní. Nahlédněte "pod pokličku", prohlédněte si a upravte nastavení pro detailní vyladění, přizpůsobte zvuk přesněji konkrétním problémům vaší poslechové místnosti a nakonec si zvuk samozřejmě můžete vyladit přesně podle vlastních požadavků a zvyklostí. Aplikaci je možné si zakoupit v Apple AppStore, Google Play nebo na Amazon appstore. 


 

 

Externí ovládání a ovládání pomocí IP

AVR-X2400H je součástí A/V rodiny produktů Denon, které jsou vhodné pro integrační instalace (CI; řídící systémy) a to zejména díky rozšířené nabídce možností řízení, kompatibilitě se systémy třetích a komplexními řešeními řídících systémů. AVR-X2400H má také certifikaci Control4 SDDP (Simple Device Detection Protocol), který je důkazem rychlé a snadné integrace se zařízeními domácí automatizace Control4. Pro snazší nastavení ovládání má AVR-X2400H IR vstup/výstup na předním panelu, čímž usnadňuje jeho ovládání cizími dálkovými ovladači od ostatních komponentů vašeho domácího kina.

 

 

 

Vícenásobný zdroj/Multi-Room

S AVR-X2400H si můžete vychutnat prostorový zvuk 5.1 v jedné místnosti, zatím co v jiné "zóně" hraje jiný zdroj - jako například CD nebo streamované audio. Stačí pouze jednoduše připojit pár stereo reproduktorů na předzesílené výstupy "Multir-room".  Anebo je možné připojit zvlášť stereo koncový stupeň a reproduktory na předzesílený výstup "zóna 2" a docílit tak 7-kanálového prostorového zvuku v jedné místnosti, zatím co v druhé bude hrát plnohodnoté stereo. 


Snadné nastavení

Aby bylo nastavení AVR-X2400H snazší, je dodáván s měřícím mikrofonem, díky kterému je možné upravit kritické vlastnosti sytému pro dosažení maximální věrnosti zvuku ušité na míru vašim reproduktorům a poslechovému prostoru. Má barevně rozlišené reproduktorové terminály a dodává se včetně barevných štítků pro reproduktory, takže i první nastavení a zapojení je velmi snadné. Sestavit vaše domácí kino bude snadné a rychlé díky Setup Assistant a Quick Start Guide. Setup Assistant zobrazuje jasné instrukce přímo na obrazovce, které usnadní celý proces nastavení a optimalizace kritických vlastností systému pro dosažení nejlepšího možného zvuku. 

 

 

Snadné používání

Přední panel AVR-X2400H obsahuje také 4 tlačítka Quick Select, kterými si rychle vyberete jeden z vašich oblíbených zdrojů. Systém si navíc pamatuje pro každý z těchto 4 zdrojů také jejich audio nastavení. Stejné 4 tlačítka obsahuje také ergonomické dálkové ovládání. Jakmile připojíte AVR-X2400H k Smart TV, budete schopni jej ovládat prostřednictvím dálkového ovládání od televize. Konkrétně si budete moci zvolit zdroj, regulovat hlasitost a nastavit mód prostorového zvuku.

 


 

 

 

 

 
Technické paramtery:
 
VÝKON NA KANÁL (8 OHM, 20HZ-20KHZ, 0,08%THD, 2ch Drive) 95W
VÝKON NA KANÁL (6 OHM, 1KHZ,0,7%THD, 2ch Drive) 125W
VÝKON NA KANÁL (6 OHM, 1 kHz, 1%THD, 1ch Drive) 150W
SURROUNDOVÉ FORMÁTY:
DTS HD Master / DTS:X Ano / Ano
DTS Neo:X / DTS Neural:X Ne / Ano
ROZMĚRY (Š X V X H) 434 x 167 x 339 mm
HMOTNOST 9.4 kg  SPOTŘEBA 500 W

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: