Cambridge Audio DacMagic plus

Cambridge Audio DacMagic plus

Výrobce:Cambridge Audio

Model: DacMagic plus

Dostupnost: Skladem

K poslechu

Cena:

9 990 Kč


Dostupné varianty:


* Barva:

Dotázat se prodejce

Cambridge Audio DacMagic plus

Model DacMagic Plus s řídícím a sluchátkovým zesilovačem pracuje s vylepšenou verzi ATF2. Vedle knoflíku Volume (ovládá úroveň jak výstupu sluchátkového, tak i symetrického a nesymetrického) najdeme na čelním hliníkovém panelu většinu ovládacích prvků a modré kontrolky, indikující vstup, křivku digitálního filtru a vzorkovací kmitočet.

Zadní panel hostí síťový vypínač, digitální vstupy (mají k dispozici koaxiální i optické přípojky) a dva porty USB: zatímco typ B slouží k propojení s PC, do typu A patří jen bluetoothový adaptér BT 100.

Výstupy lze vybírat ze dvou analogových a stejného počtu digitálních. DacMagic Plus používá dva duální obvody Wolfson WM8740 v diferenciálním zapojení. Jitter eliminuje digitální signálový procesor SHARC (Analog Devices ADSP-21261), jenž signál dále zpracovává. 

Zvukové nuance koriguje volba některé ze tří křivek digitálního filtru. D/A převodník na vstupu zpracovává signály s rozlišením 16 (či 24) bitů a sedmi vzorkovacími frekvencemi od 32 kHz do 96 kHz (méně častou hodnotu 176,4 kHz akceptují výlučně oba digitální vstupy), které interpoluje na signál s rozlišením 24 bitů a vzorkovacím kmitočtem 384 kHz.

DacMagic Plus se vyrábí v černém a stříbrném provedení.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: