Primare CD22

Primare CD22

Výrobce:Primare

Model: CD22

Dostupnost: Skladem

Cena:

36 990 Kč


Dotázat se prodejce

Primare CD22

Audiofiní Topologie

CD přehrávač Primare CD22 je osazen excelentními nízkošumovými obvody. Zapojení používá co nejkratší signálové cesty a diskrétní součástky nejvyšší kvality s cílem dosáhnout maximální šířku přenášeného pásma a maximální odstup rušivých signálů. Přístroj napájí klasický transformátor R-core se separátními vinutími pro mechaniku, analogové a digitální obvody. Zdroje pro jednotlivé sekce jsou sestavené z diskrétních součástek zahrnující i LC filtry a individuálně optimalizované pro jednotlivé obvody. Tato konfigurace napájení spolu s pečlivě navrženou topologií plošného spoje, oddělenými obvody a diskrétní konverzi proudu na napětí dává CD22  čistý širokopásmový zvukový výkon, který očekávají zvláště audiofilové v celém světě. Precizní mechanické provedení podtrhuje odsazený masivní 8mm silný přední panel z hliníkové slitiny a kovové ovládací prvky. Skříň je sestavena z masivních dílů vyrobených z kvalitní legované oceli. To zajišťuje nejen její tuhost, pevnost a stínění elektronických obvodů, ale i účinné tlumení vnějších vibrací.

Navržené pro Vysokou Kvalitu

Přehrávač je osazen kvalitní mechanikou (používanou v kvalitních multiformátových CD/DVD transportech) s optickým snímačem Sanyo a velkou - pěti sekundovou vyrovnávací pamětí. To zajišťuje nejlepší potlačení nežádoucího jittru a velkou odolnost proti chvění a vnějším mechanickým otřesům. Digitální signál z CD transportu zpracovává vysoce kvalitní převodník vzorkovací frekvence SRC4392 nabízející možnost uživatelsky volit mezi základní vzorkovací frekvencí 44,1 kHz (bypass), 48 kHz, 96 kHz nebo 192 kHz. Spolu se schopností potlačit jitter zajišťuje maximálně čistý signál pro DAC. Převod digitálního signálu je svěřen jednomu z nejlepších jednobitových převodníků Burr-Brown PCM1704 DAC. Výstupní obvod s převodem proudu na napětí je osazen tranzistorem MOSFET napájeným ze zdroje proudu který proti rezistorům dává lepší výsledky. Analogová část je stejnosměrně vázaná, co znamená, že v cestě zvukového signálu nejsou žádné kondenzátory a nulovou stejnosměrnou složku na výstupu zajišťují DC serva. Pro dosažení co nejkratší možné signálové cesty používá celá konstrukce technologii povrchové montáže součástek (SMD).

Provoz CD22

Všechny funkce jsou viditelné na bílém VFD displeji, jehož intenzitu lze ve třech stupních měnit, případně zcela zhasnout tak, aby nerušil poslech. Analogový výstup zvuku je na nesymetrických RCA-Cinch. Digitální výstup je optický i koaxiální. Speciálně navržený zdroj pro napájení mikroprocesoru odebírá ze sítě v režimu standby pouhých 0,5 W.

Základní technické vlastnosti CD22:

Mechanika: Asatech 8210.B01-02, Sanyo SF-P101N
D/A převodník:1x PCM1792, 24/192 kHz
Analogový výstup: 1x RCA, 2.1 Vrms
Digitální výstupy: 1x S/PDIF (RCA); 1x optický (TOSLINK)
Ostatní vstupy: USB interface; IR vstup 3.5mm; RS232; Trigger in/out 3.5mm
Rozměry:430 x 375 x 106 mm
Hmotnost: 10.5 kg 

Barevné provedení: Black, Titan

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: