Marantz UD7007

Marantz UD7007

Výrobce:Marantz

Model: UD7007

Dostupnost: vyprodaný

Cena:

17 990 Kč


Dostupné varianty:


* Barva:

Dotázat se prodejce

Marantz UD7007

Užívejte si fantastickou kvalitu Blu-ray disků nebo streamujte oblíbenou hudbu (včetně FLAC formátu) filmy a koncerty (včetně DivX plus HD) ze své domácí sítě nebo internetu. Marantz UD7007 je vlajkovou lodí mezi Blu-ray přehrávači vychází ze svého předchůdce UD7006 a z dlouhodobé oddanosti značky Marantz k zvukové výjimečnosti a technickým inovacím, ale posouvá schopnosti a výbavu UD7007 do dalšího patra audiovizuální nirvány.

Univerzální přehrávač Marantz UD7007 nabízí neobyčejnou flexibilitu při přehrávání prakticky jakéhokoli formátu optického disku. Uživatelé se budou nejspíše těšit hlavně z předností BD nosičů, ale rozhodně stojí za to využívat i mimořádné kvality DVD Audio a SACD disků. Díky ethernetovému připojení pak UD7007 umí přehrávat digitální audio i video obsah uložený v domácí síti na NAS serveru, nebo se připojit k online službám jako např. Youtube. Pro co nejširší možnosti připojení a provozu pak Marantz vybavil tento přehrávač dvojicí HDMI výstupů, primárně určených pro individuální přenos obrazu a zvuku.

Stejně jako u ostatních přehrávačů společnosti Marantz zůstává hlavním těžištěm tohoto přístroje kvalitní zvuk tomu je podřízeno téměř vše. Pod elegantním kabátem naleznete speciálně upravované součástky na samostatných blocích. Pro zajištění co možná nejlepší kvality analogového zvuku CD a SACD, je UD7007 osazen DAC převodníky 32bit/192kHz a velmi kvalitní výstupní obvody vybavené unikátní Marantz technologií HDAM. Tato zlepšení přináší údernost a rozlišení, na které jsou milovníci obrazu a zvuku u značky Marantz zvyklí. Pro skutečné milovníky dobrého zvuku je přehrávač vybavený symetrickým výstupem XLR. Přehrávač je osazený rychle načítající mimořádně kvalitní mechanikou, svrchním stíněným hliníkovým panelem a zespodu ocelovým chassis kvůli potlačení nežádoucích rušení. Také celá skříň přístroje je velmi stabilní a pevná a to i díky dodatečnému vyztužení, které přidá přístroji na mimořádné pevnosti a eliminuje možné vibrace. Stejně tak i elektronika je rozdělena do pěti samostatných sekcí kvůli omezení vzájemného ovlivňování jednotlivých obvodů a maximalizaci audio/video kvality.

Všechny tyto mimořádné vlastnosti a tradiční design značky Marantz činí z UD7007 unikátní řešení pro všechny milovníky hudby a domácího kina. Společnost Marantz se vždy zajímala i o omezení  spotřeby svých zařízení, všechny nové vlastnosti ještě dále snižují příkon v režimu Stand-by, tomu pomáhá i nový obvod automatického vypnutí.

Přehrávání hudby a filmů z internetu nebo domácí sítě (Streaming) 
Přehrávač umožňuje přehrávání vaší oblíbené hudby s podporou těchto formátů MP3, WMA, FLAC, WAV, AAC uložených ve vašem smartphonu, tabletu, notebooku, NASu nebo jinému datovému uložišti ve Vaší domácí síti. To stejné Vám přehrávač nabízí i na poli streamování videí tady podporuje tyto formáty DivX HD, MPEG, H.264,WMV. Pokud vlastníte iPod, iPad nebo iPhone nebo jiné smart zařízení není nic jednoduššího po stáhnutí bezplatné aplikace Remote APP se váš tablet nebo telefon stane dálkovým ovladačem.

Pro koho je přístroj určen?
- Náročnější HIFI fanda
- ​Náročný PC fanda (síťová konektivita, streaming)

Parametry a specifikace:

Možnosti přehrávání:
Blu-ray Disc, Blu-ray 3D, BD-Live (Profil 2.0)
DVD se zvýšením rozlišení na 1080p
CD / SACD / DVD- Audio
Přímý přístup v síti DLNA k souborům z počítače (video, audio, fotografie)
Fotografie ve formátu JPEG 
Video: DivX / MPEG / AVCHD /H.264
Hudba: MP3 / AAC / FLAC / WMA / WAV

Obrazové funkce:
Deep Color Support
3D ready
CEC
True 24 Frames (FPS)

Zvukové formáty:
HDMI – DTS HD Master Audio / Dolby® TrueHD 

Obecné funkce:
Síťový streaming obrazu a zvuku (DLNA 1.5 certifikace)
Plná podpora Marantz Remote App v kombinaci s novou generací Marantz receiverů
32bit/192kHz DAC a vysoce kvalitní obvody pro zpracování zvuku vybavené HDAM
Symetrické XLR & zlacené RCA výstupní terminály
Rigidní šasí
Plně stíněný mechanismus vkládání disku
Konstrukce bez ventilátoru
HDMI - 3D ready, CEC

Konektory:
2x výstup HDMI (video/audio)
1x koaxialní digitální výstup
1x analogový audio výstup CINCH
1x analogový audio výstup XLR
1x RJ-45 ethernet LAN
2x USB (1x vpředu)
1x RS-232
1x remote control IN
1x remote control OUT
1x flasher IN
1x flasher OUT

Provedení:
Rozměry: 440 x 108 x 308 mm (Š x V x H)
Hmotnost: 6,5 kg

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: