Naim Unity Atom

Naim Unity Atom

Výrobce:NAIM

Model: Unity Atom

Dostupnost: Skladem

Cena:

59 990 Kč


Dotázat se prodejce

Naim Unity Atom

je designový zesilovač a kompaktní all-in-one přehrávač, který se ve své kategorii prosazuje zejména díky pozoruhodné kvalitě zvuku a širokému spektru funkcí, které nabízí. Díky 40ti wattovému integrovanému zesilovači a Hi-Res streamingové technologii můžete váš domov naplnit dech beroucím zvukem. Doporučené jsou repro KEF Q350, lze ale sáhnout mnohem výše.

Uniti Atom je většinou používaný jako hlavní domácí systém, ale díky své kompaktnosti skvěle poslouží třeba i ve vaší kuchyni nebo kanceláři, kde máte problém s místem, stačí jen připojit reproduktory! Nebo lze spolu s audio systémy Unity a MU-SO provozovot v muliroomovém režimu.

Naim má také vlastní aplikaci pro iOS a Android, která obsáhne téměř celé hudební spektrum, což dělá celý hudební zážitek ještě atraktivnější.

S Unity Atom zvládnete přehrávat z internetových rádií, Google Cast, AirPlay, TIDAL, Spotify, Bluetooth a můžete připojit k UPnP (Universal Plug and Play), má digitální vstup, analogový výstup, připojíte k němu sluchátka, můžete si vaší hudbu ukládat, streamovat přes vaší wi-fi nebo přehrávat ze souboru a nechybí ani služba Multiroom nebo Roon Ready (digitální magazín s informacemi o vyhledávané hudbě).

Výhodou je i možnost vyrovnání hlasitosti zvuku mezi vstupy. Citlivost analogového linkové vstupu lze ve čtyřech stupních volit od 0,4 V do 6 V a stejně jako digitální vstupy jemně doladit +/- 10 dB.

Při výrobě Naim Unity Atom bylo hlavní myšlenkou vymáčknout z tohoto kompaktního all-in-one přehrávače to nejlepší. Napájení přístroje zajišťuje masivní toroidní transformátoru, který zaručuje bezchybný chod celého systému. Přístroje NAIM jsou manuálně sestavované v UK a tak Uniti Atom zaručuje tu nejlepší kvalitu zvuku.

Série Unity je zcela unikátní a nová, ale angličtí vývojáři se Salisbury přesto staví na principech značky Naim. Spojují estetiku s moderními technologiemi a zabývají se každým detailem svého produktu. Černý kryt je z broušeného hliníku a podsvícení je na akrylové bázi – dohromady s použitím nejmodernější technologie vytváří Unity Atom jeden z nejlepších produktů ve své třídě.

Zvukový výkon základního přístroje NAIM Uniti Atom lze dále vylepšit externím výkonovým zesilovačem NAP 100 nebo subwooferem. Systém lze rozšířit i o hudební server Uniti Core s možností uložit a zálohovat tisíce alb na jednom místě.

.

Recenze: .https://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/all-in-one-systemy/1640-naim-uniti-atom

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: