Atlas Eos 4dd

Atlas Eos 4dd

Výrobce:Atlas Cables

Model: Eos 4dd

Dostupnost: na objednávku

Cena:

8 190 Kč


Dostupné varianty:


* Délka:

Dotázat se prodejce
Atlas EOS 4 dd
stíněný napájecí kabel osazený rhodiovanými konektory Atlas. Vnější plášť z bavněného opletu
Informace o výrobku
Je známo, že kvalita napětí má výrazný vliv na věrnost zvukového projevu hi-fi komponentů. Dodávka kvalitního napájení, jakož i obsah a síla jeho zdroje a rušení jsou nyní velmi důležité součásti produktové strategie většiny konstrukcí, ne-li úplně všech. 

Zařízení pro správu a distribuci síťového napětí jsou ve stále větší oblibě a to především jako důsledek stále většího dopadu znečištění vysokofrekvenčním rušením, které zaplavuje naše domovy a každodenní život. S rostoucím používáním zvukového a obrazového obsahu s vysokým rozlišením přicházejí naše zařízení jako odpověď a útočí na obrovské množství velké energie širokopásmového rušení pocházející jak z okolí, tak i samotné rozvodné sítě. Bezdrátové komunikační sítě, Bluetooth, široké spektrum bezdrátových přenosových linek, systémy Power Line a o domácích spotřebičích nemluvě – to vše generuje rušení a přispívá ke vzniku ochranných zařízení. 

Atlas se rozhodl postavit a vylepšit předchozí výkonnostní standard nastolený modelem Eos 4mm. V rodokmenu má Eos 4dd nižší odpor a vyšší proudové zatížení nedotknuté RF rušením. 

Ve světě napájecích kabelů se vše točí okolo jejich nízkého odporu, vysoké účinnosti dielektrika a vyspělého stínění. Nový Eos 4dd vyniká ve všech těchto parametrech. Využívá vysoce čisté mědi (OFC) s nízkým odporem a velmi rychlé a efektivní dielektrikum z teflonu. Třešinkou na dortu je pak zavedení technologie Dual Drain převzaté od signálových kabelů řady Asimi a Mavros, která zvyšuje účinek primárního stínění. Vodiče kabelu Eos 4dd jsou uvnitř obaleny stínící metalickou fólií, která působí jako bariéra průniku vysokofrekvenčního signálu z okolí. Nový Atlas Eos 4dd má také nový slušivý kabátek z bavlněného opletu atraktivní barvy Royal blue a je osazený konektory Atlas IEC a Schuko s rodhiovanými kontakty.
 
Pro aktuální cenu nás konktaktujte. Na zakázku je možné vyrobit jakoukoliv délku tohoto stíněného kabelu.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: