Atlas Hyper Digital SP-DIF

Atlas Hyper Digital SP-DIF

Výrobce:Atlas Cables

Model: Atlas Hyper Digital SP-DIF

Dostupnost: Skladem

Cena:

2 790 Kč


Dostupné varianty:


* Délka:

Dotázat se prodejce

SP-DIF Atlas Hyper je kabel určený pro připojení přístrojů v digitální doméně. Tedy je určen na připojení např. počítače a D/A převodníku, či CD nebo DVD přehrávače a D/A převodníku.

Jde o nesymetrický kabel s přesně definovanou impedancí 75 ohmů, což je pro digitální kabely zásadní. Středový vodič je spleten z 80 pramenů mědi OCC o čistotě 99,9997% a je izolován pěnovým polyetylénovým dielektrikem s extrémně nízkými ztrátami. Zpětný vodič je tvořen dvouvrstvým opletem utkaným z 272 pramenů bezkyslíkaté mědi Ultra-Pure. Dvojitá vrstva hustě tkaného měděného opletu také poskytuje téměř 100% izolaci vůči průniku vysokofrekvenčního elektromagnetického rušení (RFI) a tím pádem zajišťuje, že hudební signál je prostý jakýchkoliv vnějších vlivů a rušení. Vodiče jsou potaženy měkkou vrstvou PVC v lesklém černém provedení

Kabel Hyper SP-DIF je zakončen kvalitními konektory cinch od Atlas Cables s beztlakovým uchycením vodiče. Tyto konektory také poskytují souvislou signálovou cestu, prakticky bez překážek, které mohou zhoršit průchod hudebního signálu nepatrným, ale přesto slyšitelným způsobem. 

Konečný výsledek nejnovějšího vývoje je přirozeně znějící propojovací kabel, který hudbě nic nebere, ani do ní nepřidává klamavé informace a nechtěné zabarvení, tedy doplňky, které jsou často nazývány jako „vylepšení“ zvuku. Tento vynikající nový propojovací kabel se dokonale hodí k reproduktorovým kabelům řady Hyper, s kterými audiofilové dosáhnou vynikajícího vedení signálové cesty jejich hudby, která bude vyhovovat jak jejich kapse, tak i uším.

Dostupné délky: 0.5m  0.75m  1.0m 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: