Atlas Eos Modular 6

Atlas Eos Modular 6

Výrobce:Atlas Cables

Model: Eos Modular

Dostupnost: na objednávku

Cena:

15 990 Kč


Dostupné varianty:


* model:

Dotázat se prodejce
Atlas Eos Modular
bezeztrátový distributor síťového napětí s přepěťovou ochranou se šesti, nebo čtyřmi zásuvkami Schuko v ocelové skříni. Vnitřní propojení kabely OFC Atlas Eos.
Informace o výrobku
Již nikdo nepochybuje o tom, že kvalita síťového napětí má dramatický vliv na výkon zvukových aparatur. Za účelem odstranění nežádoucího rušení, které je obvykle příčinou degradace zdroje napětí, se používá filtrace elektrické energie. Nicméně ne všechny zvukové komponenty těží z výhod filtrace což je důvod, proč Atlas vytvořil Eos Modular. Nyní mohou zákazníci zvolit, kterým výrobkům elektronická filtrace pomůže - obvykle těm, které zpracovávají nízko úrovňové a citlivé signály jako gramofony, CD přehrávače, DAC, předzesilovače a kterým ne. Výkonové zesilovače mívají obrovskou potřebu dynamiky, která může být použitím filtračních obvodů omezena, a často již také mají síťové filtry vestavěné. Uživatelé nyní mohou určit, které ze zásuvek mají být filtrovány a které nikoliv, což jim přinese naprostou flexibilitu a komponentům v jejich systému také i odpovídající vlastnosti přívodní zásuvky. 

Vyspělé filtrační technologie byly Atlasem vyvinuty za účelem odstranění nechtěné RF energie vstupující do distributoru Eos Modular, tedy pro vyčištění napětí každé zásuvky, která je filtračními obvody ošetřena. Filtrační technologie použité uvnitř distributoru Eos Modular jsou navrženy symetricky. To znamená, že mají účinek jak ve fázi, tak i v pracovním vodiči, kterým protéká proud nazpět. Přepěťová ochrana rychlými Mo varistory potlačuje napěťové špičky vytvořením virtuálního zkratu. Tyto špičky, přechodové děje, jsou obvykle vyvolané zapnutím hladových elektrospotřebičů, jako jsou oběhová čerpadla ústředního topení, nebo mrazáky. Tento systém odstraňuje škodlivé špičky, které mohou v konečném důsledku poškodit citlivé komponenty omezením, nebo oříznutím úrovně příchozího napětí na bezpečné minimum. 

Vnitřní propojení stíněnými silovými kabely Atlas Eos tvoří uvnitř Eos Modular sekundární ochranu tím, že kabely Eos stíní také nefiltrované zásuvky a tak poskytuje účinné stínění proti ve vzduchu přítomnému RF rušení generované přilehlými zásuvkami. Propojením Eos Modular se zásuvkou ve zdi odpovídajícími kabely Eos 2, nebo 4 je dosaženo u všech připojených přístrojů velmi pozoruhodného účinku stínění od všudypřítomného RF rušení. 

Na rozdíl od většiny podobných napájecích přívodů, kde jsou zásuvky uvnitř propojeny sériově za sebou, takže proud odebíraný všemi komponenty přenášejí stejné vodiče a tím vzniknou malé, ale jasné účinky, když každý komponent odebírá více proudu na základě jeho aktivity, Eos Modular je zapojen do hvězdy. To znamená, že každá zásuvka dostane elektrickou energii stejné kvality a množství. Díky schopnosti pokrýt výkon až 2.3 kW se Eos Modular dokonale hodí i k nejnáročnějším systémům. 

Zapouzdřen je v efektní ocelové skříni, která přidává další úroveň stínění, a také všechny ostatní použité komponenty jsou nejvyšší dostupné kvality. Dokonce i deska plošných spojů se zlacenými kontakty vydrží i velké mechanické zatížení. 

 

Představení: http://www.atlascables.com/eos-modular-power-distribution.html

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: